Liekninantis diržas tik 15 Lt !
dietuklubas
Iki vasaros liko...

Jautis

Jautį globoja Venera. Naudingiausi Jaučiui produktai – tie, į kurių sudėtį įeina natrio sulfatas. O jo yra špinatuose, svogūnuose, kopūstuose, moliūguose, ridikuose. Taip pat jo šaltiniai – neriebi jautiena, sūris, žemuogės, cikorija, avietės, mineralinis vanduo. Labai naudinga valgyti jūros gėrybių ir žuvies, kadangi juose gausu jodo, reguliuojančio skydliaukės veiklą. Jaučiui taip pat rekomenduojamas vitaminas E. Daug šio vitamino turi augalinis aliejus, kviečių grūdai.

Geriausi vaisiai Jaučiui – slyvos, abrikosai, svarainiai, persikai, apelsinai. Gerti labiausiai tinka citrinos sultis – jos sveika gerklei. Arbatą kartais reiktų pakeisti ramunėlių ar bruknių nuoviru. Geriausia vartoti kuo mažiau kavos.Paprastai, Jaučiai būna smaližiai, tačiau būtent cukraus jiems ir nereikia. Geriau valgykite džiovintus vaisius.
Jautis mėgsta skaniai ir gausiai pavalgyti, jis ne visada renkasi sveiką ir naudingą maistą. Todėl ir didėja antsvoris. Paprastai nė vienas Jautis nepajėgia ilgesnį laiką „pasėdėti ant dietos“, jam labiau tinka maitinimasis griežtai nustatytomis valandomis. Pavyzdžiui, iki pietų nevalgyti jokio sunkaus maisto, o vakarieniauti ne vėliau kaip 17-18 valandą. Būtent toks režimas duoda stulbinamą efektą. Juk žmonėms, gimusiems po šiuo Zodiako ženklu, kur kas paprasčiau laikytis mitybos grafiko nei atsisakyti mėgstamo, nors ir nesveiko, patiekalo.