Liekninantis diržas tik 15 Lt !
dietuklubas
Iki vasaros liko...

Kopenhagos dieta

Laikantis šios Kopenhagos medikų sukurtos dietos, per 13 dienų galima atsikratyti 10 kilogramų. Taip pat ji padės naikinant celiulitą, riebalus ant šlaunų, pilvo ir klubų. Kopenhagos dietos esmė – reikia apriboti angliavandenių ir riebalų vartojimą, todėl draudžiama valgyti makaronus, bulves ir duonos gaminius. Dietos racioną sudaro liesa jautiena, žuvis ir daržovės (išskyrus ankštines). Kasdien būtina išgerti bent 2 litrus vandens.

Valgiaraštis (tos pačios dienos pietus ir vakarienę galima sukeisti vietomis)

1, 8 diena Pusryčiai: 1 puodelis kavos, 1 šaukštelis cukraus. Pietūs: 2 virti kiaušiniai, 1 pomidoras, virtas špinatas. Vakarienė: salotos su citrina ir aliejumi, 1 didelis žlėgtainis.

2, 9 diena Pusryčiai: 1 puodelis kavos, 1 šaukštelis cukraus. Pietūs: salotos su citrina ir aliejumi, 1 didelis žlėgtainis. Vakarienė: vienas gabaliukas kumpio, 2-3 stiklinės natūralaus jogurto. 

3, 10 diena Pusryčiai: 1 puodelis kavos, 1 šaukštelis cukraus, 1 riekelė skrudintos duonos. Pietūs: virtas špinatas, 1 pomidoras, 1 šviežias vaisius. Vakarienė: 1 gabaliukas kumpio, salotos su citrina ir aliejumi, 2 virti kiaušiniai.

4, 11 diena Pusryčiai: 1 puodelis kavos, 1 šaukštelis cukraus. Pietūs: virtas kiaušinis, trinta morka, natūrali varškė. Vakarienė: vaisių salotos, 2-3 stiklinės natūralaus jogurto. 

5, 12 diena Pusryčiai: didelė trinta morka su cukrumi. Pietūs: liesa žuvis. Vakarienė: 1 žlėgtainis, salotos ir brokoliai. 

6, 13 diena Pusryčiai: 1 puodelis kavos, 1 šaukštelis cukraus. Pietūs: vištiena, salotos su citrina ir aliejumi. Vakarienė: 2 virti kiaušiniai, didelė morka.

7 diena Pusryčiai: puodelis arbatos be cukraus. Pietūs: liesos mėsos gabaliukas. Vakarienė: nieko.

Patys dietos kūrėjai įspėja, kad ji yra labai griežta, todėl negalima jos laikytis ilgiau nei 13 dienų ir dažniau nei kartą per metus (geriausia tik kartą per du metus). Tuo tarpu bent menkai nusižengus valgiaraščiui ir pavalgius papildomo maisto (net tik pakramčius kramtomosios gumos), dietą teks nutraukti. Jeigu tai įvyks maždaug po 6 dienų laikymosi, pakartoti dietą galima tik po trijų mėnesių. Dėl savo griežtumo, Kopenhagos dieta leidžiama tik visiškai sveikiems žmonėms, nedirbantiems sunkaus fizinio ar įtemptoprotinio darbo.

Sėkmės!