Liekninantis diržas tik 15 Lt !
dietuklubas
Iki vasaros liko...

Naomi Campbell klevų sirupo dieta

Naomi Campbell nesenai atskleidė, kad laikosi dietos gerdama kokteilius iš klevų sirupo, kajeno pipiro, citrinų sulčių ir vandens, rašo Dailymail.co.uk.

Naomi Campbell išgarsėjo 1999 m. ir visada teigė, kad ji niekada nesilaiko dietų. Tačiau visai nesenai Oprah’os Winfrey televizijos pokalbių laidoje supermodelis prisipažino, kad nuolat palaikyti tokią formą tikrai nėra lengva. Ji atskleidė, kad tris kartus per metus laikosi labai griežtos dietos, kurios metu geria tik klevų sirupo kokteilius. Naomi teigimu, daugiausia ji tvėrė tokį režimą 18 dienų. Per jas organizmas puikiai išsivalo nuo visų nereikalingų medžiagų ir teršalų. Tokiu būdu Naomi per dieną gauna tik 600 kalorijų.

Klevų sirupo dieta yra viena efektyviausių ir tuo pačiu metu viena pavojingiausių sveikatai dietų. Šios dietos šalininkai ir mėgėjai sako, kad dietos metu nevartojama nieko kito, tik klevų sirupo ir kajeno pipirų kokteilis. Retsykiais leidžiama paragauti saldinto vandens. Jie yra įsitikinę, kad toks maitinimosi režimas pagreitina medžiagų apykaitą.

Tokios garsenybės kaip Beyonce Knowles ir Gwyneth Palthrow yra sakiusios, kad mėgino atsikratyti antsvorio gerdamos klevų sirupo kokteilius.

Tai pavojinga sveikatai, nes 600 kalorijų tėra tik trečdalis normos, kurią per parą turėtų gauti suaugusi moteris.