Liekninantis diržas tik 15 Lt !
dietuklubas
Iki vasaros liko...

Riebalus deginanti dieta

Amerikos gydytojai rekomenduoja savo pacientams, kuriems reikia greitai numesti svorio. Dieta nepavojinga,jei laikomasi visų nurodymų. Ji padeda išvalyti organizmą,suteikia nuostabų lengvumo jausmą. Tik laikantis šios dietos negalima vartoti jokių alkoholinių gėrimų, nes jie trukdytų pašalinti iš organizmo riebalus. Teks atsisakyti duonos, gazuotų gėrimų ir riebalų. Labai svarbu,kad nurodyti produktai būtų valgomi nurodytomis dienomis.
Tiksliai laikantis dietos, per savaitę galima netekti 4-5 kg svorio! Jei numesite daugiau,o norėsite dietą pakartoti, būtina padaryti dviejų dienų pertrauką.
Jei dėl kokių nors priežasčių nutrauksite dietą, bet po to vėl nuspręsite jos laikytis, pradėkite nuo pirmos dienos.
Šios dietos pagrindas – riebalus “deginanti” sriuba, kurią galima valgyti kasdien, dažnai ir daug (kiek tik norisi).Kuo daugiau suvalgysite,tuo daugiau mažės svoris.
Dėmesio! Negalima valgyti sriubos, nesilaikant nurodytos dietos. Jei atliksite visus dietos reikalavimus, po septynių dienų palengvesite 4-5 kg. Tai NUOSTABU!JOKIO BADAVIMO, sekinančio alkio jausmo. Ir kaip skanu!
SRIUBOS RECEPTAS:

3 vidutinio dydžio svogunai,

keli pomidorai(gali buti koncervuoti),

puse nedidelio kopūsto,

1 žalias pipiras,

puse pundelio saliero,

1 kubelis daržovių sultinio.
Daržoves supjaustyti smulkiais griežinėliais, užpilti vandeniu.Pagal skonį berti druskos, įdėti pipirų ir kitų priskonių.Virti ant didelės ugnies 10 minučių, paskui ugnį sumažinti ir virti tol, kol daržovės suminkštės. Galiausiai įmesti sultinio kubelį.
Sriubą galima valgyti bet kuriuo metu, neribotais kiekiais. Jei ruošiatės išeiti iš namų, supilkite sriubą i termosą. Atidžiai perskaitykite septynių dienų valgiaraštį ir tiksliai laikykitės nurodymų.
PIRMOJI DIENA: sriuba ir vaisiai. Galite valgyti visus vaisius, išskyrus bananus. Melionuose ir arbūzuose mažiau kalorijų, tad jų galima suvalgyti ir daugiau. Gerti galima nesaldžios arbatos ar kavos, negazuoto vandens (dideliais kiekiais), spanguolių sulčių. Į kavą ar arbatą nepilkite pieno!
ANTROJI DIENA: sriuba ir daržovės. Tinka visos daržovės, kurių galima valgyti kiek tik norite. Pajuskite sotumą. Daržovės gali būti šviežios ar koncervuotos. Daržoves valgykite kartu su sriuba arba atskirai. Venkite pupų, žaliųjų žirnelių ir kukurūzų. Šią dieną per pietus galite pasilepinti keptomis bulvėmis. Nevalgykite riebalų ir gerkit daug vandens.
TREČIOJI DIENA:sriuba,vaisiai ir daržovės. Valgykite visus vaisius (išskyrus bananus),daržoves ir sriuba. Tačiau keptų bulvių negalima! Gerkite vandens. Jei tiksliai laikėtės šio valgiaraščio, jūsų svoris jau turėjo sumažėti.
KETVIRTOJI DIENA:sriuba,vaisiai ir daržovės, taip pat ir bananai, bei nugriebtas pienas. Jums priklauso tik 3 bananai. Kitų vaisių, daržovių ir sriubos valgykite kiek telpa. Patariama išgerti kuo daugiau vandens.
PENKTOJI DIENA:jautiena,pomidorai ir sriuba. Šiandien galite suvalgyti 300-500g virtos jautienos ir kiek norite pomidorų. Pasistenkite išgerti  5-6 stiklines vandens. Bent vieną kartą per dieną suvalgykite sriubos.
ŠEŠTOJI DIENA:jautiena, įvairios daržovės (ypač lapinės) ir sriuba. Jautienos ir daržovių galite valgyti iki soties, tačiau net nesvajokite apie keptas bulves, ryžius ar skrudintos duonos plutele. Nepamirškite sriubos ir vandens.
SEPTINTOJI DIENA:rudi ryžiai, nesaldintos vaisių sultys, daržovės ir sriuba. Parduotuvėse galite įsigyti firmos “BONO” rudų ryžių. Valgykite iki soties. Būtina bent kartą per dieną suvalgyti sriubos. Ryžius galite įberti į sriubą, sumaišyti su daržovėmis, paruošti salotas be priedų. Gerkite vandens.

ATMINKITE:
• Privalote griežtai laikytis dietos nurodymų. Jokių improvizacijų.
• Jei numetėte per 7 dienas daugiau nei 6kg, padarykite 2 dienų pertrauką.
• Nevalgykite liesinančios sriubos tomis dienomis, kai nesilaikote dietos.
• Atsisakykite alkoholio,  duonos, putojančių gėrimų,  riebalų, nuo mėsos kruopščiai nuimkite riebalus.
• Sverkitės kiekvieną dieną.
• Valgykite sriubos, kai tik pajusite alkį.
• Aliejų panaudokite tik vieną kartą – kepdama bulves.
• Nueikite į parduotuvę ir nusipirkite naujų drabužių.