Liekninantis diržas tik 15 Lt !
dietuklubas
Iki vasaros liko...

Vandenis

Šio ženklo atstovai mėgsta palepinti save ne tik gardžiais patiekalais, bet ir brangiais alkoholiniais gėrimais. Be to, jie per daug nesijaudina, kad jų figūra nėra tobula, ir nemano, jog reikėtų sublogti. Jie pradeda ieškoti efektyvaus būdo suliesėti tik tada, kai nebegali užsitempti ant savo kūno mėgstamo brangaus apdaro. Vandeniui nereikia didelių pastangų, kad atsikratytų antsvorio, užtenka tik padidinti energijos eikvojimą ir kalorijų deginimą.

Vandenius, kaip ir Ožiaragius, globoja Saturnas. Šio ženklo vitaminas – D. Vartokite žuvų taukus, kiaušinio trynius, grietinėlės sviestą ir pieną. Visas salotas pagardinkite krapais ir petražolėmis. Išsivirkite šviežių rūgštynių sriubos.

Vandeniams būtinas natrio chloridas – paprasta stalo druska, tačiau ne ta, kurios beriame į maistą, o ta, kurios yra produktuose: kopūstuose, špinatuose, šparaguose, salieruose, ridikuose, morkose, grūduose, vandenyno žuvyje ir jūros gėrybėse, žemuogėse, obuoliuose ir figose. O štai paprastą druską geriau pakeisti aromatinėmis žolelėmis.

Taip pat šiam ženklui reikalingas magnio fosfatas, kurio yra kakavoje, sojoje, grikių košėje, pupelėse, žemės riešutuose.

Vandeniui geriausiai tiks vegetarinė mityba. Arba bent jau kontroliuokite mėsos produktų kiekį ir kokybę. Vartokite medų, citrinas, kietą sūrį, apelsinus, kriaušes, vynuoges, labai naudingi granatai.