Liekninantis diržas tik 15 Lt !
dietuklubas
Iki vasaros liko...

Ožiaragis

Kad ir kaip keista, bet tvarkingi, rūpestingi ir apdairūs Ožiaragiai beveik nesusimąsto apie savo sveikatą ir dažnai daro eksperimentus su savo organizmu, bandydami jo patvarumą. Jeigu jie kuo nors užsiėmę, gali pamiršti apie valgį. Užtat kai darbo sumažėja, jie leidžia sau atsivalgyti. Žinoma, tai atsiliepia figūrai. Tačiau vos Ožiaragis pastebi, kad paplatėjo keliais centimetrais ir priaugo kilogramų, iškart pradeda su jais kovoti. Deja, labai drastiškais būdais. O būdas, kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų, yra organizmo išvalymas. Geras efektas – pirtis, sauna, taip pat liekninamosios arbatos.

Ožiaragius globoja Saturnas. Saturno vitaminai – D, B. Pirmiausiai tai – žuvų taukai, kiaušinio trynys, grietinėlės sviestas ir pienas. Jei Ožiaragis laikosi dietos, turi valgyti daug morkų, salotų su ridikėliais, runkeliais ir krapais.

Ožiaragiui būtinas kalcio fosfatas, kuris padeda sutvirtinti kaulų sistemą. Jo yra kopūstuose, šparaguose, špinatuose, pupelėse, salieruose, migdoluose, agurkuose, kiaušinių tryniuose, liesoje mėsoje, žemuogėse, figose, slyvose.

Taip pat nepamirškite jogurto, žuvies, brokolių, citrusinių, burokėlių, svarainių. Reguliariai reikia valgyti varškę, kefyrą, liesą mėsą.

Iš vaisių Ožiaragiams tinka trešnės, vyšnios, braškės, slyvos, gervuogės.