Liekninantis diržas tik 15 Lt !
dietuklubas
Iki vasaros liko...

Šaulys

Šaulys mėgsta pavalgyti ne tik skaniai, bet ir sočiai. Jis iš prigimties labai judrus ir sportiškas. Tačiau kai kurie Šauliai, pasinėrę į karjerą, pamiršta viską. Pakeitę gyvenimo būdą, jie pradeda taisytis ir labai greitai priauga papildomo svorio. Atsikratyti jo gali padėti šokiai, tenisas, golfas. Reguliarus sportas išspręs visas antsvorio problemas.

Šaulius globoja Jupiteris. Jupiterio vitaminas – P. Bulvės, rūgštynės, petražolės turėtų kuo dažniau papildyti Šaulio racioną. Jiems taip pat labai naudingas vitaminas C, kurio esama žaliuose svogūnuose, serbentuose, rūgštynėse, krapuose, citrusiniuose ir kivi vaisiuose.

Šauliams būtinas silicio dioksidas – kaulams, raumenims, jungiamojo audinio stiprinimui. Jo yra valgomoje vaisių ir daržovių žievelėje, figose, žemuogėse, juodosiose slyvose, avižose, pastarnokuose, nevalytuose ryžiuose ir prinokusiose vyšniose. Svarbu valgyti morkų, kepenėlių.

Apskritai jūs neturėtumėte riboti savo maisto, tačiau svarbu pereiti prie nekaloringos mitybos. Valgykite ankštinių (žirnių, sojos, pupų), šviežių vaisių ir daržovių. Jums reikia daug žalumynų – petražolių, salierų, salotų, mėtos, baziliko. Atsisakykite cukraus ir druskos pertekliaus.