Liekninantis diržas tik 15 Lt !
dietuklubas
Iki vasaros liko...

Vėžys

Vėžys – labai emocionalus, neretai nugrimzta į depresiją. Savo vidinį diskomfortą dažnai kompensuoja nesaikingu valgymu, o dėl to sutrinka medžiagų apykaita ir kenčia virškinimo sistema. Išlaikyti liekną figūrą šio ženklo atstovėms padės kasdienis darbas su savimi, pavyzdžiui, meditacija, autogeninės treniruotės ar joga. Vėžiui taip pat naudinga kartkartėmis pasislėpti nuo visų aplinkinių.

Norėdami numesti svorio, visų pirma sumažinkite savo racione sūrius, aštrius, rūkytus produktus – visus produktus, kurie sulaiko vandenį. Sumažinkite porcijas ir tuo pat metu gyvenkite aktyviai. O kad būtų įdomiau, gilinkitės į įvairias kultūrines-istorines tradicijas, raskite sąsajų tarp visiškai skirtingų krypčių, gretinkite faktus ir kurkite savas teorijas. Patraukite į archeologinę (ar bet kokią kitokią) ekspediciją, bendraukite su įdomiais žmonėmis iš mokslo pasaulio. Tada ir apie maistą neliks laiko galvoti.

Vėžius globoja Mėnulis. Mėnulio vitaminas – B. Šio vitamino turi morkos, špinatai, kopūstai, žalieji žirneliai ir lapinės daržovės. Jei laikotės dietos, dažniau gaminkite patiekalus iš aguročių, ridikų ir kopūstų. Šie produktai labai sveiki Vėžių skrandžiui ir nervų sistemai.