Liekninantis diržas tik 15 Lt !
dietuklubas
Iki vasaros liko...

Liūtas

Liūtus globoja Saulė. Deja dauguma Liūtų turi šiokį tokį antsvorį. Dėl to kaltas jų pomėgis vis paįvairinti savo mitybos racioną. Nors Liūtas renkasi tik naudingus produktus, bet daro didelę klaidą, kad nesugeba tinkamai apskaičiuoti kiekio. Liūto principas – kuo daugiau, tuo geriau. Nuo jo ir kaupiasi papildomi kilogramai ir centimetrai ant liemens. Kad sublogtų, Liūtui būtina užsiimti ekstremaliomis sporto rūšimis, nes jam nuolat reikia adrenalino. Taip pat padeda stresas, gelbėja Tailando boksas, kiti Rytų kovos menai.

Liūtams būtinas magnio sulfatas, svarbus atkuriant nervinę sistemą, taip pat raumenų ir kaulų formavimui bei normalios kraujo sudėties palaikymui. Šios medžiagos šaltiniai – citrinos, migdolai, salotos, obuoliai, slyvos, kokosų riešutai, agurkai, graikiniai riešutai, svogūnai.

Naudingi ir citrusiniai vaisiai, jūros gėrybės. Liesa mėsa, žvėriena, vištiena, jogurtas, sūris, kiaušiniai ir soja suteiks reikiamą baltymų kiekį ir pagerins kraujotaką.

Širdies raumens palaikymui Liūtui būtina gauti daugiau kalio (razinos, džiovinti vaisiai, bulvės, baklažanai), naudinga gerti žolinius nuovirus.

Šio ženklo vitaminas – A. Liūtams reikia valgyti morkas, moliūgus, pomidorus. Žinoma, mėsa – vienas mėgiamiausių Liūtų patiekalų, tačiau racioną būtina papildyti pomidorais, česnakais ir burokėliais.Taip pat svarbūs vitaminai – C ir E. Pirmojo gausu citrusiniuose, pomidoruose, erškėtuogėse, arbūzuose, melionuose ir žemuogėse, antrojo – daigintuose kviečiuose, salotose ir augaliniame aliejuje (ypač sojų, linų, vynuogių kauliukų).