Liekninantis diržas tik 15 Lt !
dietuklubas
Iki vasaros liko...

Mergelė

Mergelę globoja Merkurijus, vadinasi Mergelės vitaminas C. Daug šio vitamino yra žaliuose svogūnuose, serbentuose, rūgštynėse, krapuose, citrusiniuose vaisiuose. Taip pat Mergelėms rekomenduojama valgyti daugiau pupelių, kitų ankštinių daržovių. Nepamirškite ir petražolių!

Mergelės figūrai kenkia saldumynų pomėgis. Ji rūpinasi savo sveikata ir periodiškai pasirenka iškrovos dienas, daržovių dietas, atlieka įvairias valomąsias procedūras, tačiau viskas baigiasi grįžimu prie ką tik iškepto pyrago, konditerinių gaminių. Mergelei gali padėti tik maitinimasis paprastais produktais, atskiriant baltymus ir angliavandenius. Nepatartina dažnai keisti mitybos raciono.

 

Dėl Neptūno įtakos galimos problemos su vandens ir druskų apykaita. Be to, Mergelei reikia labai atsargiai vartoti vaistus ir alkoholį – esti apsinuodijimo, rimtų sutrikimų rizika.

 

Jupiteris gali nulemti protrūkį po ilgo badavimo ar dietos. Mergelė sugeba greitai nutrūkti nuo grandinės ir sparčiai priaugti su tokiu vargu numestus kilogramus.

 

Venera gali tapti neišrankumo ar nenormalaus požiūrio į maistą kaltininke. Mergelėms gali būti būdingi tokie susirgimai kaip bulimija ar anoreksija.

 

Jei Mergelė priaugo svorio, turėtų orientuotis į stiprias planetas – Merkurijų, Prozerpiną. Jos užduotis – sukurti sistemišką, analitinį požiūrį į problemą, pradėti rašyti kalorijų dienoraštį, griežtai pagal normą matuoti porcijas, taip pat reguliariai kontroliuoti svorį, kad būtų galima džiaugtis mažiausiais pasiekimais.

Jei nėra kontraindikacijų, galima badauti, stebint gydytojui. Ir, žinoma, reikia kasdien mankštintis, tuomet nereikalingi kilogramai paliks jus ramybėje. Čia Mergelei itin padės jos ezoterinis valdovas Marsas, visų sportininkų ir apskritai stiprių žmonių globėjas.

Mergelei būtinas kalio sulfatas, kurio gausu cikorijoje, rupiuose kvietiniuose miltuose, rugiuose, sūryje, migdoluose, liesoje jautienoje. Būtina gauti ir pakankamai baltymų, ypač pusryčiaujant – pavyzdžiui, ryte naudinga suvalgyti varškės ar gabalėlį neriebios jautienos. Kur kas prasčiau Mergelė rytais pasisavina angliavandenius.

Labai naudingas jogurtas, kadangi padeda atsirasti būtinoms žarnyno bakterijoms. Reikalingi ir špinatai, cukinijos, citrusiniai, slyvos, obuoliai, kriaušės, figos, graikiniai riešutai.

Šiam ženklui tinka vegetarinė mityba, tačiau nepamirškite taisyklingai maitintis – būtini riešutai, soja ir kiti ankštiniai.