Liekninantis diržas tik 15 Lt !
dietuklubas
Iki vasaros liko...

Svarstyklės

Svarstyklės paprastai būna idealios kūno sandaros, jos faktiškai nesirūpina dėl savo svorio, nes saldumynų ir gurmaniškų valgių pomėgis joms niekaip neatsiliepia. Tačiau tai – tik iki tam tikro laiko. Vieną dieną jos pastebi, kad visi drabužiai tapo ankšti. Dauguma šio Zodiako ženklo atstovių ima blaškytis tarp alternatyvų, kas geriau gali padėti: treniruokliai, gimnastika ar tenisas? Numesti nereikalingus kilogramus ir atsikratyti kalorijų gali padėti ilgi pasivaikščiojimai. Kuo daugiau juda Svarstyklių kojos ir liežuvis, tuo greičiau jos atsikrato antsvorio.

Svarstykles, kaip ir Jaučius, globoja Venera. Veneros vitaminas – E. Daug šio vitamino turi augalinis aliejus, kviečių grūdai. Gaminkite patiekalus iš moliūgų, agurkų, petražolių. Svarstyklėms svarbus ir vitaminas K. Tai špinatai, pomidorai, žalieji žirneliai.

Joms taip pat  būtinas natrio fosfatas, padedantis normalizuoti rūgščių ir šarmų pusiausvyrą organizme ir pašalinti šlakus. Jo yra morkose, šparaguose, kukurūzuose, nevalytuose ryžiuose, obuoliuose, žemuogėse, migdoluose ir razinose. Taip pat Svarstyklėms labai naudinga žuvis, kiaušiniai ir citrusiniai.

Galima virti ir makaronus, bet būtinai vartojant mažiau druskos (apie sūrius produktus Svarstyklėms išvis geriau pamiršti). Naudokite aromatinių augalų prieskonius, venkite aštrių.

Labiausiai iš vaisių jums tiks slyvos, persikai ir abrikosai.

Stenkitės, kad būtų valgoma taikioje aplinkoje, pietaukite su draugais ar artimais harmoningos sielos žmonėmis.