Liekninantis diržas tik 15 Lt !
dietuklubas
Iki vasaros liko...

Daržovių, vaisių ir pasukų kokteilių dieta

Šios dietos galite laikytis dvejopai: porą savaičių vietoj vakarienės gerti tik kokteilį arba dvi dienas atsisakyti bet kokio maisto, o alkį 5-6 kartus per dieną malšinti sulčių ir pasukų gėrimu. Kai organizmui nereikia skirti energijos virškinti maistą, jis lengvai pašalina audiniuose ir sąnariuose susikaupusias toksines medžiagas. Be to, pasukose esantys baltymai lengvai pasisavinami ir gerai malšina alkį.

Pastaba. Į pasukas pilkite ką tik išspaustų sulčių (morkų, burokėlių, kopūstų, salierų, obuolių, šaldytų ir šviežių vaisių). Sultys iš pakelių netinka! Kokteilį gaminkite prieš pat gerdami. Pastovėjęs gėrimas netenka daugelio fermentų ir būna mažiau vertingas. Visus kokteilius galima pagardinti trupučiu mėgstamų prieskonių (cinamonu, imbieru) ar sauja susmulkintų prieskoninių žalumynų. 

Kokteilių receptai

  1. Uogų kokteilis su imbieru.   Maišikliu sutrinkite 4 šaukštus šviežių ar šaldytų uogų ir šaukštelį tarkuotos šviežio imbiero šaknies bei 150 ml pasukų.
  2. Agurkų kokteilis su aitriosiomis paprikomis.   150 ml pasukų išplakite su 100 ml agurkų sulčių ir pagardinkite žiupsneliu aitriųjų paprikų miltelių.
  3. Burokėlių kokteilis.   150 ml  burokėlių sulčių sumaišykite su puse šaukštelio krienų ir 100 ml pasukų.
  4. Morkų kokteilis.   Po 100 ml pasukų ir morkų sulčių sumaišykite su pusės apelsino sultimis.
  5. Greipfrutų kokteilis.   Vieno greipfruto sultis išplakite su 150 ml pasukų ir pagardinkite smulkintais mėtų lapeliais.

Sėkmės!