Liekninantis diržas tik 15 Lt !
dietuklubas
Iki vasaros liko...

Ryžių dieta

Ryžiuose, ypač neapdorotuose, gausu aktyviųjų medžiagų, šalinančių iš organizmo skysčius ir šlakus. Geriausiai organizmą valo rudieji arba laukiniai ryžiai. Žinoma, galima valgyti ir baltus ilgagrūdžius ryžius. Ryžių nereikia sūdyti, nes druska organizme sulaiko vandenį. Svarbiausia – daug gerti. Ir ne tik mineralinį vandenį, bet ir žaliąją ar raudonąją “Pu-erh” arbatą. Ir atminkite, kad baigiantis pirmai savaitei lieknėti nustojama, nes organizmas prisitaiko prie kalorijų stygiaus, apsirūpindamas jomis iš raumenų. Taigi ilgai laikytis tokios dietos neefektyvu (efektyviausiai – vieną savaitę).

Pusryčiai: ryžiai su vynuogėmis.

Išvirkite 50 g ryžių. 80 g žaliųjų ar raudonųjų vynuogių perpjaukite per pusę, sumaišykite su ryžiais, pagardinkite žiupsneliu cinamono ir trupučiu medaus.

Priešpiečiai: ryžiai su obuoliais.

Išvirkite 50 g ryžių, smulkiai supjaustykite 2 obuolius ir patroškinkite juos su pusės citrinos sultimis. Sumaišykite su ryžiais ir paskaninkite šaukšteliu medaus.

Pietūs: ryžiai su pomidorais.

Išvirkite 60 g ryžių. 2 pomidorus nuplikykite verdančiu vandeniu, nulupkite odelę, supjaustykite ir 5 min. patroškinkite nedideliame kiekyje vandens. Sumaišykite pomidorus su ryžiais, pagardinkite bazilikais.

Pavakariai:

pusė mažo ananaso.

Vakarienė: ryžiai su žiediniu kopūstu

Išvirkite 50 g ryžių, 200 g žiedinio kopūsto išsklaidykite žiedynais, apvirkite nedideliame kiekyje vandens. Sumaišykite juos su ryžiais, pabarstykite smulkiai supjaustytomis petražolėmis ir krapais.

Sėkmės!