Liekninantis diržas tik 15 Lt !
dietuklubas
Iki vasaros liko...

Žiaurioji Holivudo dieta

Holivudo žvaigždės stebina mus savo puikia išvaizda ir liekna figūra. Daugelis mūsų pavydi joms, tačiau kartu ir domisi, kaip joms pavyksta išlaikyti tokias formas. Juolab, kad dauguma jų prisiekinėja, jog nebadauja ir nesiima kitokių drastiškų priemonių. Įžymybių grožio paslaptis galime pritaikyti ir sau, tačiau ar tai sveika? Pateikiame jums dvi dietas ir paliekame teisę rinktis – greitai krintantis svoris ir prasta savijauta ar pamažu dingstantys kilogramai ir puiki sveikata. Tokios grožio deivės kaip Marylin Monro ar Elizabeth Taylor savo laikais išbandė dar iki šiol tarp Holivudo žvaigždžių populiarią dietą, kuri taip ir vadinasi – Holivudo dieta. Ši dieta yra labai efektyvi – per 3 savaites numetami net 6 kilogramai.
Nieko keista, kad šios dietos nemėgsta paprasti mirtingieji. Savaime suprantama, juk po sunkios darbo arba mokslų dienos nenorime nieko kita, kaip gerai pavalgyti ir pamiršti kalorijas. Ką gi, norint atrodyti kaip Victoria Beckham, teks ugdyti “holivudišką” valią.
Holivudo dieta pasižymi ypatingai žemu kaloringumu – per dieną suvartojama tik 650 kalorijų. Aišku, vitaminų ir mineralų, būtinų organizmui, taip pat gaunama per mažai. Reikia priminti, kad vidutinis žmogus turėtų suvartoti daugiau nei 2000 kalorijų per parą. O čia riebalų ir angliavandenių kiekis yra labai mažas. Užtat suvartojama daug baltymų.
Uždrausti dietos produktai: pienas, druska, kiaušiniai. Produktai “favoritai”: natūralūs jogurtai, svogūnai, mineralinis vanduo, silpna arbata.

Pirmąją savaitę valgome vien šviežius vaisius – braškes, greipfruitus, slyvas, obuolius, vynuoges, abrikosus, persikus, avokadus, mandarinus ir kt. Kitas dvi savaites leidžiama valgyti tiek vaisius, tiek daržoves ir netgi liesos mėsos ar duonos. Tarp vaisių valgymų būtina minimali pertrauka – 1 valanda, o tarp vaisių ir mėsos – 2 valandos. Ši dieta yra itin nesveika mūsų organizmui dėl svarbiausių produktų stokos.
Kasdien suvartojant vos 650 kalorijų, sportuoti pasidaro beveik fiziškai neįmanoma, nes negauname pakankamai energijos. Todėl prieš išbandydama šią dietą, pagalvok, ar ne geriau lieknėti lėčiau, bet sveikai ir ilgam.

Išskyrus staigų svorio kritimą iš šios dietos praktiškai nėra jokios naudos. Baigus laikytis dietos, svoris vėl sugrįžta. Netgi su kaupu, nes sukrėstas organizmas stengiasi sukaupti dar daugiau riebalų, bijodamas naujų išbandymų. Tačiau laikantis tokios dietos 1-2 kartus per metus, ne ilgiau kaip dvi savaites iš eilės, nieko bloga neturėtų nutikti.